Programma

Donderdag 14 november
(Beker) 20:00 PSV Handbal DS3 – Bedo DS1 – Stedelijk College, Eindhoven

Zaterdag 16 november
10:00 Bedo D1 – PSV Handbal D1 – D’n Ekker, Beek en Donk
10:50 Bedo DC1 – DOS’80/Olympia’89 DC1 – D’n Ekker, Beek en Donk
11:55 Bedo E1 – Bergeijk E3 – D’n Ekker, Beek en Donk
13:50 Tremeg DB1 – Bedo DB1 – Molenbroek, Gemert

Zondag 17 november
10:00 Bedo HS3 – Jupiter ’75 HS2 – D’n Ekker, Beek en Donk
11:10 Tremeg DA1 – Bedo DA1 – Molenbroek, Gemert
11:10 Bedo HS2 – Swift HS2 – D’n Ekker, Beek en Donk
11:10 Apollo HS2 – Bedo HS1 – De Landing, Son
12:20 Bedo HB1 – Jupiter ’75 HB1 – D’n Ekker, Beek en Donk

Uitslagen

Swift E2 – Bedo E1 9-17
Bergeijk D1 – Bedo D1 10-9
Bedo DB1 – De Sprint DB1 11-22
Aristos HB1 – Bedo HB1 23-20
Bedo DS1 – Achilles ’95 DS1 22-8
Roef HS1 – Bedo HS3 24-26
Saturnus HS1 – Bedo HS2 20-35
Bedo HS1 – Internos HS1 27-16
(Beker) Bedo HS1 – E.S.Z.V. Oktopus HS1 34-20

Programma

Woensdag 6 november
(Beker) Bedo HS1 – E.S.Z.V. Oktopus HS1 – D’n Ekker, Beek en Donk

Zaterdag 9 november
13:30 Bergeijk D1 – Bedo D1 – De Drie Eiken, Bergeijk
14:45 Swift E2 – Bedo E1 – VEKA hal, Helmond
19:30 Bedo DS1 – Achilles ’95 DS1 – D’n Ekker, Beek en Donk
20:50 Bedo HS1 – Internos HS1 – D’n Ekker, Beek en Donk

Zondag 3 november
10:00 Bedo DB1 – De Sprint DB1 – D’n Ekker, Beek en Donk
14:30 Aristos HB1 – Bedo HB1 – Hal Naestenbest, Best
14:40 Saturnus HS1 – Bedo HS2 – X-sport, Bladel
15:00 Roef HS1 – Bedo HS3 – Stokeind, Moergestel

Uitslagen

Bedo E1 – De Sprint E1 7-9
DOS’80/Olympia’89 D1 – Bedo D1 18-7
Bedo DC1 – M.H.V. DC1 5-31
The Flyers DB1 – Bedo DB1 8-11
Bedo HB1 – Zephyr/HCB’92 HB1
RED-RAG/Tachos DA2 – Bedo DA1 9-18
Bouwcenter Centen HVW DS2 – Bedo DS1 18-19
Bedo HS3 – VHC ’13 HS1 32-18
Bedo HS2 – E.S.Z.V. Oktopus HS1 28-33
Tremeg HS1 – Bedo HS1 21-22

Programma

Zaterdag 2 november
09:15 DOS’80/Olympia’89 D1 – Bedo D1 – Mondriaanhal, Oss
10:00 Bedo E1 – De Sprint E1 – D’n Ekker, Beek en Donk
11:00 Bedo DC1 – M.H.V. DC1 – De Klumper, Lieshout

Zondag 3 november
10:00 Bedo HS3 – VHC ’13 HS1 – D’n Ekker, Beek en Donk
11:10 Bedo HS2 – E.S.Z.V. Oktopus HS1 – D’n Ekker, Beek en Donk
12:20 Bedo HB1 – Zephyr/HCB’92 HB1 – D’n Ekker, Beek en Donk
14:00 Tremeg HS1 – Bedo HS1 – Molenbroek, Gemert
14:30 Bouwcenter Centen HVW DS2 – Bedo DS1 – De Hoepel, Wanroy
16:50 RED-RAG/Tachos DA2 – Bedo DA1 – De Zeine, Waalwijk
17:00 The Flyers DB1 – Bedo DB1 – Arcus Sportcentrum. Wijchen

Uitslagen

De Sprint E2 – Bedo E1 5-17
Bedo D1 – Acritas D1 15-6
Swift DC1 – Bedo DC1 27-6
Bedo DB1 – Habo ’95 DB2 30-10
Apollo HB1 – Bedo HB1 34-21
Bedo DA1 – Elshout DA1 10-17
Bedo DS1 – Jupiter ’75 DS2 17-13
Lido HS1 – Bedo HS3 16-21
M.H.V. ’81 HS1 – Bedo HS2 32-30
Bedo HS1 – Jupiter ’75 HS1 25-13

Programma

Zaterdag 26 oktober
10:00 Bedo D1 – Acritas D1 – D’n Ekker, Beek en Donk
15:45 Swift DC1 – Bedo DC1 – VEKA hal, Helmond
19:30 Bedo DS1 – Jupiter ’75 DS2 – D’n Ekker, Beek en Donk
20:50 Bedo HS1 – Jupiter ’75 HS1 – D’n Ekker, Beek en Donk

Zondag 27 oktober
11:10 Bedo DB1 – Habo ’95 DB2 – D’n Ekker, Beek en Donk
11:35 M.H.V. ’81 HS1 – Bedo HS2 – De Looierij, Mill
11:55 Apollo HB1 – Bedo HB1 – De Landing, Son
12:00 De Sprint E2 – Bedo E1 – De Peelhorst, Deurne
12:10 Bedo DA1 – Elshout DA1 – D’n Ekker, Beek en Donk
12:20 Lido HS1 – Bedo HS3 – De Pompenmaker, Heeze

Uitslagen

Bedo E1 – PSV Handbal E2 10-1
Groesbeekse Glorie D1 – Bedo D1 23-10
Bedo DC1 – Bergeijk DC1 8-25
Bedo HB1 – Handbal Someren HB1 23-10
Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer DA2 – Bedo DA1 5-12
DOS’80/Olympia’89 DS2 – Bedo DS1 12-12
Bedo HS3 – De Sprint/Niobe HS2 30-15
Olympia’89/DOS’80 HS2 – Bedo HS1 19-24

Programma

Zaterdag 12 oktober
10:00 Bedo E1 – PSV Handbal E2 – D’n Ekker, Beek en Donk
11:00 Bedo DC1 – Bergeijk DC1 – D’n Ekker, Beek en Donk
19:25 DOS’80/Olympia’89 DS2 – Bedo DS1 – ‘t Vijfeiken, Heesch

Zondag 13 oktober
10:00 Bedo HS3 – De Sprint/Niobe HS2 – D’n Ekker, Beek en Donk
10:00 Olympia’89/DOS’80 HS2 – Bedo HS1 – Mondriaanhal, Oss
11:10 Bedo HB1 – Handbal Someren HB1 – D’n Ekker, Beek en Donk
12:00 Groesbeekse Glorie D1 – Bedo D1 – Heuvelland, Groesbeek
14:30 Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer DA2 – Bedo DA1 – Dongemond, Raamsdonksveer

Uitslagen

Handbal Someren E1 – Bedo E1 1-18
Bedo D1 – Swift D1 17-7
Bouwcenter Centen DC1 – Bedo DC1 20-4
Tremeg HB1 – Bedo HB1 20-22
Bedo DA1 – R.H.V. DA1 5-7
Bedo DS1 – Habo ’95 DS2 16-20
PSV Handbal HS2 – Bedo HS3 27-19
Tremeg HS2 – Bedo HS2 30-28
Bedo HS1 – handbalshop.nl/Witte Ster HS2 25-20