Activiteiten opgeschort

Het NHV last alle wedstrijden tot en met minstens 31 maart af. Hiermee volgt het NHV de adviezen van het RIVM op.

Bedo volgt de adviezen ook op. Alle activiteiten, inclusief trainingen, worden opgeschort.

Uitslagen

Bergeijk E1 – Bedo E1 4-8
DOS’80/Olympia’89 D1 – Bedo D1 23-7
DHC Overpelt VZW DC2 – Bedo DC1 27-10
Aristos DB1 – Bedo DB1 17-13
Bedo HB1 – Olympia ’89/DOS ’80 26-28
Bedo DA1 – PSV Handbal DA1 16-33 (beker)
Handbal Someren DA1 – Bedo DA1 12-7
Bergeijk HA1 – Bedo HA1 21-36 (beker)
Bedo DS1 – Bergeijk DS2 23-16
Bedo HS3 – Blauw Wit HS1 35-19
Bedo HS2 – Achilles ’95 HS1 37-42
Bedo HS1 – White Demons HS1 30-25

Programma

Zaterdag 7 maart
10:00 DHC Overpelt VZW DC2 – Bedo DC1 – Sportcentrum De Bemvoort
14:45 DOS’80/Olympia’89 D1 – Bedo D1 – ‘t Vijfeiken, Heesch
16:00 PSV Handbal DC1 – Bedo DC1 – De Tempel, Eindhoven
19:30 Bedo DS1 – Bergeijk DS2 – D’n Ekker, Beek en Donk
19:50 Aristos DB1 – Bedo DB1 – Hal Naestenbest, Best
20:50 Bedo HS1 – White Demons HS1 – D’n Ekker, Beek en Donk

Zondag 8 maart
10:00 Bedo HS3 – Blauw Wit HS1 – D’n Ekker, Beek en Donk
11:10 Bedo HS2 – Achilles ’95 HS1 – D’n Ekker, Beek en Donk
12:20 Bedo HB1 – Olympia ’89/DOS ’80 – D’n Ekker, Beek en Donk
13:15 Bergeijk E1 – Bedo E1 – De Drie Eiken, Bergeijk
16:00 Handbal Someren DA1 – Bedo DA1 – De Postel, Someren

Programma

Zaterdag 8 februari
10:00 Bedo E1 – De Sprint E1 – D’n Ekker, Beek en Donk
11:00 Bedo DC1 – Lido DC1 – D’n Ekker, Beek en Donk
20:00 Internos HS1 – Bedo HS1 – Munnikenheide College, Etten-Leur
10:00 Bedo HS3 – Roef HS1 – D’n Ekker, Beek en Donk
11:00 De Sprint DB1 – Bedo DB1 – De Peelhorst, Deurne
11:10 Bedo HS2 – Saturnus HS1 – D’n Ekker, Beek en Donk
12:00 Groesbeekse Glorie D1 – Bedo D1 – Heuvelland, Groesbeek
12:20 Bedo HB1 – Aristos HB1 – D’n Ekker, Beek en Donk
12:35 Achilles ’95 DS1 – Bedo DS1 – Atalanta, Veldhoven

Zondag 9 februari
10:00 Bedo HS3 – PSV Handbal HS2 – De Klumper, Lieshout
11:10 Bedo HS2 – Tremeg HS2 – De Klumper, Lieshout
12:00 R.H.V. DA1 – Bedo DA1 – Den Butter Sportcomplex, Rijen
12:20 Bedo HB1 – Tremeg HB1 – De Klumper, Lieshout
13:15 Habo ’95 DS2 – Bedo DS1 – De Burcht, Boekel
14:45 handbalshop.nl/Witte Ster HS2 – Bedo HS1 – Waspik

Uitslagen

DOS ’80/Olympia E1 – Bedo E1 16-12
Bedo D1 – Bouwcenter Centen HVW D1 6-23
Bouwcenter Centen HVW DC2 – Bedo DC1 23-9
Bedo DB1 – The Flyers DB1 12-24
Zephyr/HCB’92 HB1 – Bedo HB 15-21
Bedo DA1 – RED-RAG/Tachos DA2 18-15
Bedo DS1 – Bouwcenter Centen HVW DS2 15-18
VHC ’13 HS1 – Bedo HS3 22-30
E.S.Z.V. Oktopus HS1 – Bedo HS2 34-25
Bedo HS1 – Tremeg HS1 18-18

Programma

Zaterdag 11 januari
09:45 Habo ’95 DC1 – Bedo DC1 – De Burcht, Boekel
10:00 Bedo E1 – Bouwcenter Centen E1 – D’n Ekker, Beek en Donk
11:00 Bedo D1 – Bergeijk D1 – D’n Ekker, Beek en Donk

Zondag 12 januari
10:00 Bedo HS3 – PSV Handbal HS2 – De Klumper, Lieshout
11:10 Bedo HS2 – Tremeg HS2 – De Klumper, Lieshout
12:00 R.H.V. DA1 – Bedo DA1 – Den Butter Sportcomplex, Rijen
12:20 Bedo HB1 – Tremeg HB1 – De Klumper, Lieshout
13:15 Habo ’95 DS2 – Bedo DS1 – De Burcht, Boekel
14:45 handbalshop.nl/Witte Ster HS2 – Bedo HS1 – Waspik

Uitslagen

Tremeg E1 – Bedo E1 9-9
Bedo D1 – DOS’80/Olympia’89 D1 17-17
Tremeg DC1 – Bedo DC1 7-21
Bedo DB1 – DOS’80/Olympia’89 DB2 7-20
Bedo DA1 – United Breda/Orion R DA1 13-8
Swift HB1 – Bedo HB1 33-21
Bedo DS1 – H.C.G. DS1 17-12
BSAC HS2 – Bedo HS3 20-24
Acritas HS1 – Bedo HS2 25-15
Bedo HS1 – Oranje Wit HS1 24-20

Nieuwjaarsborrel

HV Bedo nodigt alle leden en ouders van jeugdleden uit voor de nieuwjaarsborrel op 4 januari 2020. Om 19:00 uur zullen we proosten op het nieuwe jaar. Daarna is er de gelegenheid om te kijken naar de wedstrijden van de Dames- en Heren senioren teams.