Uitslagen

Bergeijk E1 – Bedo E1 4-8
DOS’80/Olympia’89 D1 – Bedo D1 23-7
DHC Overpelt VZW DC2 – Bedo DC1 27-10
Aristos DB1 – Bedo DB1 17-13
Bedo HB1 – Olympia ’89/DOS ’80 26-28
Bedo DA1 – PSV Handbal DA1 16-33 (beker)
Handbal Someren DA1 – Bedo DA1 12-7
Bergeijk HA1 – Bedo HA1 21-36 (beker)
Bedo DS1 – Bergeijk DS2 23-16
Bedo HS3 – Blauw Wit HS1 35-19
Bedo HS2 – Achilles ’95 HS1 37-42
Bedo HS1 – White Demons HS1 30-25

Programma

Zaterdag 7 maart
10:00 DHC Overpelt VZW DC2 – Bedo DC1 – Sportcentrum De Bemvoort
14:45 DOS’80/Olympia’89 D1 – Bedo D1 – ‘t Vijfeiken, Heesch
16:00 PSV Handbal DC1 – Bedo DC1 – De Tempel, Eindhoven
19:30 Bedo DS1 – Bergeijk DS2 – D’n Ekker, Beek en Donk
19:50 Aristos DB1 – Bedo DB1 – Hal Naestenbest, Best
20:50 Bedo HS1 – White Demons HS1 – D’n Ekker, Beek en Donk

Zondag 8 maart
10:00 Bedo HS3 – Blauw Wit HS1 – D’n Ekker, Beek en Donk
11:10 Bedo HS2 – Achilles ’95 HS1 – D’n Ekker, Beek en Donk
12:20 Bedo HB1 – Olympia ’89/DOS ’80 – D’n Ekker, Beek en Donk
13:15 Bergeijk E1 – Bedo E1 – De Drie Eiken, Bergeijk
16:00 Handbal Someren DA1 – Bedo DA1 – De Postel, Someren

Programma

Zaterdag 8 februari
10:00 Bedo E1 – De Sprint E1 – D’n Ekker, Beek en Donk
11:00 Bedo DC1 – Lido DC1 – D’n Ekker, Beek en Donk
20:00 Internos HS1 – Bedo HS1 – Munnikenheide College, Etten-Leur
10:00 Bedo HS3 – Roef HS1 – D’n Ekker, Beek en Donk
11:00 De Sprint DB1 – Bedo DB1 – De Peelhorst, Deurne
11:10 Bedo HS2 – Saturnus HS1 – D’n Ekker, Beek en Donk
12:00 Groesbeekse Glorie D1 – Bedo D1 – Heuvelland, Groesbeek
12:20 Bedo HB1 – Aristos HB1 – D’n Ekker, Beek en Donk
12:35 Achilles ’95 DS1 – Bedo DS1 – Atalanta, Veldhoven

Zondag 9 februari
10:00 Bedo HS3 – PSV Handbal HS2 – De Klumper, Lieshout
11:10 Bedo HS2 – Tremeg HS2 – De Klumper, Lieshout
12:00 R.H.V. DA1 – Bedo DA1 – Den Butter Sportcomplex, Rijen
12:20 Bedo HB1 – Tremeg HB1 – De Klumper, Lieshout
13:15 Habo ’95 DS2 – Bedo DS1 – De Burcht, Boekel
14:45 handbalshop.nl/Witte Ster HS2 – Bedo HS1 – Waspik

Uitslagen

DOS ’80/Olympia E1 – Bedo E1 16-12
Bedo D1 – Bouwcenter Centen HVW D1 6-23
Bouwcenter Centen HVW DC2 – Bedo DC1 23-9
Bedo DB1 – The Flyers DB1 12-24
Zephyr/HCB’92 HB1 – Bedo HB 15-21
Bedo DA1 – RED-RAG/Tachos DA2 18-15
Bedo DS1 – Bouwcenter Centen HVW DS2 15-18
VHC ’13 HS1 – Bedo HS3 22-30
E.S.Z.V. Oktopus HS1 – Bedo HS2 34-25
Bedo HS1 – Tremeg HS1 18-18

Programma

Zaterdag 11 januari
09:45 Habo ’95 DC1 – Bedo DC1 – De Burcht, Boekel
10:00 Bedo E1 – Bouwcenter Centen E1 – D’n Ekker, Beek en Donk
11:00 Bedo D1 – Bergeijk D1 – D’n Ekker, Beek en Donk

Zondag 12 januari
10:00 Bedo HS3 – PSV Handbal HS2 – De Klumper, Lieshout
11:10 Bedo HS2 – Tremeg HS2 – De Klumper, Lieshout
12:00 R.H.V. DA1 – Bedo DA1 – Den Butter Sportcomplex, Rijen
12:20 Bedo HB1 – Tremeg HB1 – De Klumper, Lieshout
13:15 Habo ’95 DS2 – Bedo DS1 – De Burcht, Boekel
14:45 handbalshop.nl/Witte Ster HS2 – Bedo HS1 – Waspik

Uitslagen

Tremeg E1 – Bedo E1 9-9
Bedo D1 – DOS’80/Olympia’89 D1 17-17
Tremeg DC1 – Bedo DC1 7-21
Bedo DB1 – DOS’80/Olympia’89 DB2 7-20
Bedo DA1 – United Breda/Orion R DA1 13-8
Swift HB1 – Bedo HB1 33-21
Bedo DS1 – H.C.G. DS1 17-12
BSAC HS2 – Bedo HS3 20-24
Acritas HS1 – Bedo HS2 25-15
Bedo HS1 – Oranje Wit HS1 24-20

Nieuwjaarsborrel

HV Bedo nodigt alle leden en ouders van jeugdleden uit voor de nieuwjaarsborrel op 4 januari 2020. Om 19:00 uur zullen we proosten op het nieuwe jaar. Daarna is er de gelegenheid om te kijken naar de wedstrijden van de Dames- en Heren senioren teams.

Uitslagen

Aristos E1 – Bedo E1 17-7
Acritas D1 – Bedo D1 6-10
Groesbeeks Glorie DC1 – Bedo DC1 21-4
Bedo DB1 – Roef DB1 22-18
Acritas HB1 – Bedo HB1 21-18
Bedo DS1 – Lido DS1 21-14
E.H.V. HS1 – Bedo HS3 28-37
H.C.G. HS1 – Bedo HS2 35-23
Bedo HS1 – Avanti HS1 31-31