Programma

De laatste ronde van de zaalcompetitie staat voor de deur!

Zaterdag 6 april
10:00 uur Bedo E1 – PSV Handbal E2 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Suzan de Koning
10:55 uur Bedo D1 – Bouwcenter Centen HVW D3 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Renate Koot
11:45 uur Bedo DC1 – Bouwcenter Centen HVW DC1 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Freek van der Heijden
19:15 uur Aristos HS1 – Bedo HS1 – Hal Naestenbest, Best

Zondag 7 april
10:00 Achilles ’95 DA1 – Bedo DA1 – Atalanta, Veldhoven
10:00 uur Bedo DB1 – Avanti DB1 – De Klumper, Lieshout
Scheidsrechter: Dirk Vereijken
12:45 uur Internos HS2 – Bedo HS2 – Munnikenheide College, Etten-Leur
15:15 H.C.G. DS1 – Bedo DS1 – De Coevering, Geldrop

Uitslagen

Habo ’95 E2 – Bedo E1 9-9
Bedo HB1 – Swift HB1 14-36
Bedo DA1 – Groesbeeks Glorie DA1 8-10
Noav HA1 – Bedo HA1 374-19
Bedo DS1 – Bergeijk DS2 17-16
Bedo HS3 – PSV Handbal HS2 31-24
Bedo HS2 – H.C.G. HS1 24-23
Bedo HS1 – Groene Ster HS1 23-36

Programma

Zaterdag 23 maart
12:00 Habo ’95 E2 – Bedo E1 – De Burcht, Boekel
19:30 Bedo DS1 – Bergeijk DS2 – D’n Ekker, Beek en Donk
20:50 Bedo HS1 – Groene Ster HS1 – D’n Ekker, Beek en Donk

Zondag 24 maart
11:10 Bedo HS2 – H.C.G. HS1 – De Burcht, Boekel
12:00 Noav HA1 – Bedo HA1 – Reinoudhal, Susteren
12:20 Bedo HB1 – Swift HB1 – De Burcht, Boekel
13:20 Bedo DA1 – Groesbeeks Glorie DA1 – De Burcht, Boekel
14:30 Bedo HS3 – PSV Handbal HS2 – De Burcht, Boekel

Uitslagen

Bedo D1 – Bouwcenter Centen HVW D2 8–16
Habo ’95 DC1 – Bedo DC1 16–14
Bedo DC1 – DOS ’80 DC2 17–21
Bedo DB1 – Taxandria DB1 10–13
Tremeg HB1 – Bedo HB1 15–27
Bedo HA1 – Klaverblad Eksplosion ’71 HA1 32–29
Taxandria DS1 – Bedo DS1 13–27
Bergeijk HS1 – Bedo HS2 40–15
Olympia ’89 HS2 – Bedo HS1 23–26

Uitslagen

The Flyers E1 – Bedo E1 10-8
Helios ’72 D1 – Bedo D1 11-11
Bedo HB1 – Achilles ’95 HB1 8-20
Goodflooring HMC/Mixed Up HA1 – Bedo HA1 27-17
Apollo DA1 – Bedo DA1 16-10
Bedo DS1 – DOS’80/Olympia’89 DS2 30-17
Bedo HS3 – Aristos/HCB’92 HS2 29-14
Bedo HS2 – Roef HS1 30-25
Bedo HS1 – Orion R/United Breda HS2 26-22

Programma

Zaterdag 23 februari
10:00 Helios ’72 D1 – Bedo D1 – De Stigt, Uden
19:30 Bedo DS1 – DOS’80/Olympia’89 DS2 – D’n Ekker, Beek en Donk
20:50 Bedo HS1 – Orion R/United Breda HS2 – D’n Ekker, Beek en Donk

Zondag 24 februari
10:00 Bedo HS2 – Roef HS1 – D’n Ekker, Beek en Donk
11:10 Bedo HB1 – Achilles ’95 HB1 – D’n Ekker, Beek en Donk
11:15 The Flyers E1 – Bedo E1 – Arcus Sportcentrum, Wijchen
11:50 Apollo DA1 – Bedo DA1 – De Landing, Son
13:35 Bedo HS3 – Aristos/HCB’92 HS2 – D’n Ekker, Beek en Donk
15:00 Goodflooring HMC/Mixed Up HA1 – Bedo HA1 – Dongemond, Raamsdonksveer

Uitslagen

Bedo E1 – Zephyr E1 10-4
Bedo D1 – The Flyers D2 13-9
Bedo DC1 – Tremeg DC1 13-28
Apollo HB1 – Bedo HB1 24-18
Bedo DA1 – Helios ’72 DA1 10-23
Bedo HA1 – Tremeg HA1 25-25
Blauw Wit DS1 – Bedo DS1 15-12
Bedo HS3 – Handbal Someren HS2 28-12
handbalshop.nl/Witte Ster HS2 – Bedo HS1 31-18

Programma 16/17 februari

Zaterdag 16 februari
10:00 Bedo D1 – The Flyers D2 – D’n Ekker, Beek en Donk
10:50 Bedo DC1 – Tremeg DC1 – D’n Ekker, Beek en Donk
12:05 Bedo E1 – Zephyr E1 – D’n Ekker, Beek en Donk

Zondag 17 februari
09:00 Apollo HB1 – Bedo HB1 – De Landing, Son
10:00 Bedo DA1 – Helios ’72 DA1 – D’n Ekker, Beek en Donk
11:10 Bedo DB1 – Avanti DB1 – D’n Ekker, Beek en Donk
12:20 Achilles ’95 HS1 – Bedo HS2 – Atalanta, Veldhoven
13:00 handbalshop.nl/Witte Ster HS2 – Bedo HS1 – Waspik
13:20 Bedo HS3 – Handbal Someren HS2 – D’n Ekker, Beek en Donk
14:30 Bedo HA1 – Tremeg HA1 – D’n Ekker, Beek en Donk
14:45 Blauw Wit DS1 – Bedo DS1 – Hervensebaan, ‘s-Hertogenbosch

Uitslagen

THW Tijgers E1 – Bedo E1 19-5
Olympia’89/DOS’80 D1 – Bedo D1 9-12
De Sprint DB1 – Bedo DB1 17-16
Bedo HB1 – Aristos HB1 15-16
Bedo HA1 – Internos HA1 30-22
Bedo DS1 – VHC ’13 DS2 14-11
Bedo HS2 – Jupiter ’75 HS1 20-29
Bedo HS1 – Oranje Wit HS1 28-20