Category Archives: Uitslagen

Uitslagen veldcompetitie

De veldcompetitie is weer begonnen:
Bedo E1 – Habo ’95 E2 9-10
Bedo D1 – Niobe D1 8-9
Bedo DC1 – Tremeg DC1 13-31
Bedo DB1 – Tremeg DB1 13-21
Bedo HB1 – Tremeg HB1 24-15
Bedo DA1 – Tremeg DA1 12-14
Bedo HA1 – Internos HA1 29-27

Uitslagen

De zaalcompetitie zit erop. We konden 1 kampioenschap vieren: Heren 3! Gefeliciteerd. Hieronder de laatste uitslagen van dit seizoen:

Bedo E1 – PSV Handbal E2 17-13
Bedo D1 – Bouwcenter Centen HVW D3 18-5
Bedo DC1 – Bouwcenter Centen HVW DC1 12-18
Bedo DB1 – Avanti DB1 15-5
Achilles ’95 DA1 – Bedo DA1 25-11
Internos HS2 – Bedo HS2 24-19
H.C.G. DS1 – Bedo DS1 23-17
uur Aristos HS1 – Bedo HS1 26-27

Uitslagen

Bedo D1 – Bouwcenter Centen HVW D2 8–16
Habo ’95 DC1 – Bedo DC1 16–14
Bedo DC1 – DOS ’80 DC2 17–21
Bedo DB1 – Taxandria DB1 10–13
Tremeg HB1 – Bedo HB1 15–27
Bedo HA1 – Klaverblad Eksplosion ’71 HA1 32–29
Taxandria DS1 – Bedo DS1 13–27
Bergeijk HS1 – Bedo HS2 40–15
Olympia ’89 HS2 – Bedo HS1 23–26

Uitslagen

The Flyers E1 – Bedo E1 10-8
Helios ’72 D1 – Bedo D1 11-11
Bedo HB1 – Achilles ’95 HB1 8-20
Goodflooring HMC/Mixed Up HA1 – Bedo HA1 27-17
Apollo DA1 – Bedo DA1 16-10
Bedo DS1 – DOS’80/Olympia’89 DS2 30-17
Bedo HS3 – Aristos/HCB’92 HS2 29-14
Bedo HS2 – Roef HS1 30-25
Bedo HS1 – Orion R/United Breda HS2 26-22

Uitslagen

Bedo E1 – Zephyr E1 10-4
Bedo D1 – The Flyers D2 13-9
Bedo DC1 – Tremeg DC1 13-28
Apollo HB1 – Bedo HB1 24-18
Bedo DA1 – Helios ’72 DA1 10-23
Bedo HA1 – Tremeg HA1 25-25
Blauw Wit DS1 – Bedo DS1 15-12
Bedo HS3 – Handbal Someren HS2 28-12
handbalshop.nl/Witte Ster HS2 – Bedo HS1 31-18

Uitslagen

THW Tijgers E1 – Bedo E1 19-5
Olympia’89/DOS’80 D1 – Bedo D1 9-12
De Sprint DB1 – Bedo DB1 17-16
Bedo HB1 – Aristos HB1 15-16
Bedo HA1 – Internos HA1 30-22
Bedo DS1 – VHC ’13 DS2 14-11
Bedo HS2 – Jupiter ’75 HS1 20-29
Bedo HS1 – Oranje Wit HS1 28-20

Uitslagen

Bedo E1 – Bouwcenter Centen HVW E1 3-14
Bedo D1 – Avanti D2 8-10
Bedo DC1 – Lido DC1 7-23
Bedo DB1 – Roef DB1 10-24
Bedo HB1 – Tremeg HB1 22-14
Bedo HB1 – Zephyr/HCB’92 HB1 19-12
Bedo DA1 – HADES DA1 9-21
Bedo HA1 – Noav HA1 26-28
Habo ’95 DS2 – Bedo DS1 17-18
Bedo HS3 – White Demons HS2 30-19
De Sprint HS2 – Bedo HS2 27-20
Bouwcenter Centen HVW HS1 – Bedo HS1 28-25

Uitslagen

Aristos E1 – Bedo E1 18-7
M.H.V. ’81 D2 – Bedo D1 15-11
Habo ’95 DB2 – Bedo DB1 21-14
Bergeijk HB1 – Bedo HB1 29-18
DHC Overpelt VZW (B) DA1 – Bedo DA1 19-15
Habo’95 DA1 – Bedo DA1 13-12
Klaverblad Eksplosion’71/Handbal Venlo HA1 – Bedo HA1 36-28
Bedo DS1 – Acritas DS1 18-18
Blauw Wit HS1 – Bedo HS3 26-21
Bedo HS2 – Swift HS1 24-26
Bedo HS1 – Aristos HS1 24-20 (beker)
Bedo HS1 – Tremeg HS1 23-23

Uitslagen

Bedo E1 – Tremeg E1 1-13
Bedo D1 – Habo ’95 D1 10-8
Bedo DC1 – Roef DC1 10-22
Swift HB1 – Bedo HB1 44-9
Bedo DA1 – H.C.G. DA1 14-17
Bedo HA1 – Goodflooring HMC/Mixed Up HA1 24-21
Bouwcenter Centen HVW DS2 – Bedo DS1 11-8
PSV Handbal HS2 – Bedo HS3 17-31
Helios’72/Habo’95 HS1 – Bedo HS2 38-32
Apollo HS2 – Bedo HS1 24-20

Uitslagen 12/13 januari

HV Bommelerwaard D1 – Bedo D1 0-13
Taxandria/White Demons DB1 – Bedo DB1 24-20
Tremeg HA1 – Bedo HA1 28-20
Saturnus DS2 – Bedo DS1 11-14
Bedo HS3 – Oranje Wit HS2 25-16
Bedo HS2 – Handbal Someren HS1 26-47
Saturnus HS1 – Bedo HS1 30-35