Category Archives: Programma

Programma

Zaterdag 10 oktober
10:00 Bedo E1 – Handbal Someren E1 – D’n Ekker, Beek en Donk
10:55 Bedo D1 – H.C.G. D1 – D’n Ekker, Beek en Donk
11:40 Bedo HC1 – The Flyers HC1 – D’n Ekker, Beek en Donk
19:30 Bedo DS2 – H.C.G. DS1 – D’n Ekker, Beek en Donk
20:50 Bedo HS1 – Hercules’81 HS1 – D’n Ekker, Beek en Donk

Zondag 11 oktober
10:00 Bedo DB1 – Habo ’95 DB1 – D’n Ekker, Beek en Donk
10:50 Apollo HA1 – Bedo HA1 – De Landing, Son
11:00 Bedo DA1 – Habo ’95 DA1 – D’n Ekker, Beek en Donk
12:10 Bedo DS1 – Handball Tilburg DS2 – D’n Ekker, Beek en Donk

Programma

Programma
Zaterdag 3 oktober
19:00 Bouwcenter Centen HVW HS1 – Bedo HS1 – De Hoepel, Wanroy

Zondag 4 oktober
10:00 Bedo HS2 – Blauw Wit HS1 – D’n Ekker, Beek en Donk
10:30 De Sprint E1 – Bedo E1 – De Peelhorst, Deurne
11:00 Elshout DA1 – Bedo DA1 – Dillenburcht, Drunen
11:10 Bedo HA1 – Aristos HA1 – D’n Ekker, Beek en Donk
12:10 Acritas DS1 – Bedo DS1 – ‘t Zand, Bakel
12:10 Elshout DS2 – Bedo DS2 – Dillenburcht, Drunen
12:45 Bouwcenter Centen HVW DB1 – Bedo DB1 – De Hoepel, Wanroy
16:00 Acritas D2 – Bedo D1 – ‘t Zand, Bakel
16:50 Acritas HC1 – Bedo HC1 – ‘t Zand, Bakel

Uitslagen en programma

Uitslagen
De Sprint E2 – Bedo E1 6-4
Bedo D1 – Acritas D2 15-2
De Sprint/Niobe HC1 – Bedo HC1 32-2
Bedo DB1 – M.H.V. ’81 DB1 4-28
Bedo DA1 – Bergeijk DA1 8-16
Bedo HA1 – Swift HA1 24-26

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Programma
Zaterdag 26 september
10:00:00 Bedo E1 – PSV Handbal E3 – D’n Ekker, Beek en Donk
10:55:00 Bedo D1 – Roef D1 – D’n Ekker, Beek en Donk
11:40:00 Bedo HC1 – HV Bommelerwaard HC1 – D’n Ekker, Beek en Donk
19:30:00 Bedo DS2 – Blauw Wit DS1 – D’n Ekker, Beek en Donk
20:50:00 Bedo HS1 – Sittardia HS2 – D’n Ekker, Beek en Donk

Zondag 27 september
11:10:00 Bedo DB1 – Bergeijk DB1 – D’n Ekker, Beek en Donk
11:25:00 Achilles ’95 HS2 – Bedo HS3 – Atalanta
12:10:00 Bedo DA1 – Roef DA1 – D’n Ekker, Beek en Donk
13:20:00 Bedo DS1 – E.H.V. DS2 – D’n Ekker, Beek en Donk
13:20:00 RED-RAG/Tachos HA2 – Bedo HA1 – De Zeine, Waalwijk
13:30:00 BSAC HS2 – Bedo HS2 – d’n Adelaer, Maasbree

Programma

Zaterdag 19 september
10:00:00 Bedo D1 – Acritas D2 – D’n Ekker, Beek en Donk

Zondag 20 september
09:30:00 De Sprint E2 – Bedo E1 – De Peelhorst, Deurne
10:00:00 Bedo DB1 – M.H.V. ’81 DB1 – D’n Ekker, Beek en Donk
10:00:00 De Sprint/Niobe HC1# – Bedo HC1 – De Schop, Asten
11:00:00 Bedo DA1 – Bergeijk DA1 – D’n Ekker, Beek en Donk
12:10:00 Bedo HA1 – Swift HA1 – D’n Ekker, Beek en Donk

Programma

Zaterdag 7 maart
10:00 DHC Overpelt VZW DC2 – Bedo DC1 – Sportcentrum De Bemvoort
14:45 DOS’80/Olympia’89 D1 – Bedo D1 – ‘t Vijfeiken, Heesch
16:00 PSV Handbal DC1 – Bedo DC1 – De Tempel, Eindhoven
19:30 Bedo DS1 – Bergeijk DS2 – D’n Ekker, Beek en Donk
19:50 Aristos DB1 – Bedo DB1 – Hal Naestenbest, Best
20:50 Bedo HS1 – White Demons HS1 – D’n Ekker, Beek en Donk

Zondag 8 maart
10:00 Bedo HS3 – Blauw Wit HS1 – D’n Ekker, Beek en Donk
11:10 Bedo HS2 – Achilles ’95 HS1 – D’n Ekker, Beek en Donk
12:20 Bedo HB1 – Olympia ’89/DOS ’80 – D’n Ekker, Beek en Donk
13:15 Bergeijk E1 – Bedo E1 – De Drie Eiken, Bergeijk
16:00 Handbal Someren DA1 – Bedo DA1 – De Postel, Someren

Programma

Zaterdag 8 februari
10:00 Bedo E1 – De Sprint E1 – D’n Ekker, Beek en Donk
11:00 Bedo DC1 – Lido DC1 – D’n Ekker, Beek en Donk
20:00 Internos HS1 – Bedo HS1 – Munnikenheide College, Etten-Leur
10:00 Bedo HS3 – Roef HS1 – D’n Ekker, Beek en Donk
11:00 De Sprint DB1 – Bedo DB1 – De Peelhorst, Deurne
11:10 Bedo HS2 – Saturnus HS1 – D’n Ekker, Beek en Donk
12:00 Groesbeekse Glorie D1 – Bedo D1 – Heuvelland, Groesbeek
12:20 Bedo HB1 – Aristos HB1 – D’n Ekker, Beek en Donk
12:35 Achilles ’95 DS1 – Bedo DS1 – Atalanta, Veldhoven

Zondag 9 februari
10:00 Bedo HS3 – PSV Handbal HS2 – De Klumper, Lieshout
11:10 Bedo HS2 – Tremeg HS2 – De Klumper, Lieshout
12:00 R.H.V. DA1 – Bedo DA1 – Den Butter Sportcomplex, Rijen
12:20 Bedo HB1 – Tremeg HB1 – De Klumper, Lieshout
13:15 Habo ’95 DS2 – Bedo DS1 – De Burcht, Boekel
14:45 handbalshop.nl/Witte Ster HS2 – Bedo HS1 – Waspik

Programma

Zaterdag 11 januari
09:45 Habo ’95 DC1 – Bedo DC1 – De Burcht, Boekel
10:00 Bedo E1 – Bouwcenter Centen E1 – D’n Ekker, Beek en Donk
11:00 Bedo D1 – Bergeijk D1 – D’n Ekker, Beek en Donk

Zondag 12 januari
10:00 Bedo HS3 – PSV Handbal HS2 – De Klumper, Lieshout
11:10 Bedo HS2 – Tremeg HS2 – De Klumper, Lieshout
12:00 R.H.V. DA1 – Bedo DA1 – Den Butter Sportcomplex, Rijen
12:20 Bedo HB1 – Tremeg HB1 – De Klumper, Lieshout
13:15 Habo ’95 DS2 – Bedo DS1 – De Burcht, Boekel
14:45 handbalshop.nl/Witte Ster HS2 – Bedo HS1 – Waspik

Programma

Zaterdag 14 december
10:55 Aristos E1 – Bedo E1 – Hal Naestenbest, Best
19:30 Bedo DS1 – Lido DS1 – De Klumper, Lieshout
20:15 E.H.V. HS1 – Bedo HS3 – Genderbeemd, Eindhoven
20:50 Bedo HS1 – Avanti HS1 – De Klumper, Lieshout

Zondag 15 december
10:00 Acritas HB1 – Bedo HB1 – ‘t Zand, Bakel
10:50 Groesbeeks Glorie DC1 – Bedo DC1 – Heuvelland, Groesbeek
11:00 Acritas D1 – Bedo D1 – ‘t Zand, Bakel
11:10 Bedo DB1 – Roef DB1 – D’n Ekker, Beek en Donk
15:30 H.C.G. HS1 – Bedo HS2 – De Coevering, Geldrop

Programma

Zaterdag 7 december
10:00 Bedo E1 – Acritas E2 – D’n Ekker, Beek en Donk
10:00 Lido/VHC’13 DB1 – Bedo DB1 – De Pompenmaker, Heeze
11:00 Bedo D1 – Groesbeekse Glorie D1 – D’n Ekker, Beek en Donk
11:50 Bedo DC1 – HCB’92/Zephyr DC1 – D’n Ekker, Beek en Donk
18:30 E.H.V. DS2 – Bedo DS1 – Strijp, Eindhoven

Zondag 8 december
10:00 Bedo HS3 – HBS HS1 – D’n Ekker, Beek en Donk
10:35 Roef DA1 – Bedo DA1 – Stokeind, Moergestel
11:10 Bedo HS2 – Helios ’72/Habo ’95 HS1 – D’n Ekker, Beek en Donk
12:20 Bedo HB1 – Helios’72/Habo’95 HB1 – D’n Ekker, Beek en Donk
12:35 Bouwcenter Centen HVW HS1 – Bedo HS1 – De Hoepel, Wanroy

Programma

Zaterdag 30 november
11:00 Helios ’72 DB1 – Bedo DB1 – De Stigt, Uden
11:30 Bergeijk E2 – Bedo E1 – De Drie Eiken, Bergeijk
16:30 Swift D1 – Bedo D1 – VEKA hal, Helmond
19:30 Bedo DS1 – K.P.J. Beek en Donk DS1 – D’n Ekker, Beek en Donk
20:50 Bedo HS1 – Aristos HS1 – D’n Ekker, Beek en Donk

Zondag 1 december
10:00 Bedo HS3 – White Demons HS2 – D’n Ekker, Beek en Donk
11:10 Bedo HS2 – Bergeijk HS1 – D’n Ekker, Beek en Donk
13:50 Blauw Wit DA1 – Bedo DA1 – De Schutskamp, ‘s-Hertogenbosch
14:50 The Flyers DC1 – Bedo DC1 – Arcus Sportcentrum, Wijchen