Author Archives: pr

Programma

Zaterdag 23 maart
12:00 Habo ’95 E2 – Bedo E1 – De Burcht, Boekel
19:30 Bedo DS1 – Bergeijk DS2 – D’n Ekker, Beek en Donk
20:50 Bedo HS1 – Groene Ster HS1 – D’n Ekker, Beek en Donk

Zondag 24 maart
11:10 Bedo HS2 – H.C.G. HS1 – De Burcht, Boekel
12:00 Noav HA1 – Bedo HA1 – Reinoudhal, Susteren
12:20 Bedo HB1 – Swift HB1 – De Burcht, Boekel
13:20 Bedo DA1 – Groesbeeks Glorie DA1 – De Burcht, Boekel
14:30 Bedo HS3 – PSV Handbal HS2 – De Burcht, Boekel

Uitslagen

Bedo D1 – Bouwcenter Centen HVW D2 8–16
Habo ’95 DC1 – Bedo DC1 16–14
Bedo DC1 – DOS ’80 DC2 17–21
Bedo DB1 – Taxandria DB1 10–13
Tremeg HB1 – Bedo HB1 15–27
Bedo HA1 – Klaverblad Eksplosion ’71 HA1 32–29
Taxandria DS1 – Bedo DS1 13–27
Bergeijk HS1 – Bedo HS2 40–15
Olympia ’89 HS2 – Bedo HS1 23–26

Uitslagen

The Flyers E1 – Bedo E1 10-8
Helios ’72 D1 – Bedo D1 11-11
Bedo HB1 – Achilles ’95 HB1 8-20
Goodflooring HMC/Mixed Up HA1 – Bedo HA1 27-17
Apollo DA1 – Bedo DA1 16-10
Bedo DS1 – DOS’80/Olympia’89 DS2 30-17
Bedo HS3 – Aristos/HCB’92 HS2 29-14
Bedo HS2 – Roef HS1 30-25
Bedo HS1 – Orion R/United Breda HS2 26-22

Programma

Zaterdag 23 februari
10:00 Helios ’72 D1 – Bedo D1 – De Stigt, Uden
19:30 Bedo DS1 – DOS’80/Olympia’89 DS2 – D’n Ekker, Beek en Donk
20:50 Bedo HS1 – Orion R/United Breda HS2 – D’n Ekker, Beek en Donk

Zondag 24 februari
10:00 Bedo HS2 – Roef HS1 – D’n Ekker, Beek en Donk
11:10 Bedo HB1 – Achilles ’95 HB1 – D’n Ekker, Beek en Donk
11:15 The Flyers E1 – Bedo E1 – Arcus Sportcentrum, Wijchen
11:50 Apollo DA1 – Bedo DA1 – De Landing, Son
13:35 Bedo HS3 – Aristos/HCB’92 HS2 – D’n Ekker, Beek en Donk
15:00 Goodflooring HMC/Mixed Up HA1 – Bedo HA1 – Dongemond, Raamsdonksveer

Uitslagen

Bedo E1 – Zephyr E1 10-4
Bedo D1 – The Flyers D2 13-9
Bedo DC1 – Tremeg DC1 13-28
Apollo HB1 – Bedo HB1 24-18
Bedo DA1 – Helios ’72 DA1 10-23
Bedo HA1 – Tremeg HA1 25-25
Blauw Wit DS1 – Bedo DS1 15-12
Bedo HS3 – Handbal Someren HS2 28-12
handbalshop.nl/Witte Ster HS2 – Bedo HS1 31-18

Programma 16/17 februari

Zaterdag 16 februari
10:00 Bedo D1 – The Flyers D2 – D’n Ekker, Beek en Donk
10:50 Bedo DC1 – Tremeg DC1 – D’n Ekker, Beek en Donk
12:05 Bedo E1 – Zephyr E1 – D’n Ekker, Beek en Donk

Zondag 17 februari
09:00 Apollo HB1 – Bedo HB1 – De Landing, Son
10:00 Bedo DA1 – Helios ’72 DA1 – D’n Ekker, Beek en Donk
11:10 Bedo DB1 – Avanti DB1 – D’n Ekker, Beek en Donk
12:20 Achilles ’95 HS1 – Bedo HS2 – Atalanta, Veldhoven
13:00 handbalshop.nl/Witte Ster HS2 – Bedo HS1 – Waspik
13:20 Bedo HS3 – Handbal Someren HS2 – D’n Ekker, Beek en Donk
14:30 Bedo HA1 – Tremeg HA1 – D’n Ekker, Beek en Donk
14:45 Blauw Wit DS1 – Bedo DS1 – Hervensebaan, ‘s-Hertogenbosch

Uitslagen

THW Tijgers E1 – Bedo E1 19-5
Olympia’89/DOS’80 D1 – Bedo D1 9-12
De Sprint DB1 – Bedo DB1 17-16
Bedo HB1 – Aristos HB1 15-16
Bedo HA1 – Internos HA1 30-22
Bedo DS1 – VHC ’13 DS2 14-11
Bedo HS2 – Jupiter ’75 HS1 20-29
Bedo HS1 – Oranje Wit HS1 28-20

Programma 9 en 10 februari

Zaterdag 09 februari
09:00 THW Tijgers E1 – Bedo E1 – ‘t Hazzo, Waalre
11:45 Habo ’95 DC1 – Bedo DC1 – De Burcht, Boekel
18:15 Olympia’89/DOS’80 D1 – Bedo D1 – Mondriaanhal, Oss
19:30 Bedo DS1 – VHC ’13 DS2 – D’n Ekker, Beek en Donk
20:50 Bedo HS1 – Oranje Wit HS1 – D’n Ekker, Beek en Donk

Zondag 10 februari
10:00 Bedo HS2 – Jupiter ’75 HS1 – D’n Ekker, Beek en Donk
10:30 De Sprint DB1 – Bedo DB1 – De Peelhorst, Deurne
11:15 Bedo HB1 – Aristos HB1 – D’n Ekker, Beek en Donk
12:20 Bedo HA1 – Internos HA1 – D’n Ekker, Beek en Donk

Agenda jaarvergadering H.V. Bedo 2019

Agenda jaarvergadering H.V. Bedo 2019
Datum: 27 februari 2019 – 21.00 uur
Locatie: Sportkantine D’n Ekker

1.   Opening en vaststellen agenda
2.   Notulen vorige vergadering vaststellen
3.   Bestuurswijzigingen H.V. Bedo
      Verkiesbaar: Suzan de Koning
4.   Jaarverslag
5.   Financiën
      a.  Realisatie 2018
      b.  Begroting 2019
6.   Intermezzo
7.   Commissies / Vacatures
8.   Sponsorcommissie
9.   TC Info
10. VOG – Vrijwilligersbeleid
11. Rondvraag en sluiting