Author Archives: pr

Uitslagen

Bedo E1 – Zephyr E1 10-4
Bedo D1 – The Flyers D2 13-9
Bedo DC1 – Tremeg DC1 13-28
Apollo HB1 – Bedo HB1 24-18
Bedo DA1 – Helios ’72 DA1 10-23
Bedo HA1 – Tremeg HA1 25-25
Blauw Wit DS1 – Bedo DS1 15-12
Bedo HS3 – Handbal Someren HS2 28-12
handbalshop.nl/Witte Ster HS2 – Bedo HS1 31-18

Programma 16/17 februari

Zaterdag 16 februari
10:00 Bedo D1 – The Flyers D2 – D’n Ekker, Beek en Donk
10:50 Bedo DC1 – Tremeg DC1 – D’n Ekker, Beek en Donk
12:05 Bedo E1 – Zephyr E1 – D’n Ekker, Beek en Donk

Zondag 17 februari
09:00 Apollo HB1 – Bedo HB1 – De Landing, Son
10:00 Bedo DA1 – Helios ’72 DA1 – D’n Ekker, Beek en Donk
11:10 Bedo DB1 – Avanti DB1 – D’n Ekker, Beek en Donk
12:20 Achilles ’95 HS1 – Bedo HS2 – Atalanta, Veldhoven
13:00 handbalshop.nl/Witte Ster HS2 – Bedo HS1 – Waspik
13:20 Bedo HS3 – Handbal Someren HS2 – D’n Ekker, Beek en Donk
14:30 Bedo HA1 – Tremeg HA1 – D’n Ekker, Beek en Donk
14:45 Blauw Wit DS1 – Bedo DS1 – Hervensebaan, ‘s-Hertogenbosch

Uitslagen

THW Tijgers E1 – Bedo E1 19-5
Olympia’89/DOS’80 D1 – Bedo D1 9-12
De Sprint DB1 – Bedo DB1 17-16
Bedo HB1 – Aristos HB1 15-16
Bedo HA1 – Internos HA1 30-22
Bedo DS1 – VHC ’13 DS2 14-11
Bedo HS2 – Jupiter ’75 HS1 20-29
Bedo HS1 – Oranje Wit HS1 28-20

Programma 9 en 10 februari

Zaterdag 09 februari
09:00 THW Tijgers E1 – Bedo E1 – ‘t Hazzo, Waalre
11:45 Habo ’95 DC1 – Bedo DC1 – De Burcht, Boekel
18:15 Olympia’89/DOS’80 D1 – Bedo D1 – Mondriaanhal, Oss
19:30 Bedo DS1 – VHC ’13 DS2 – D’n Ekker, Beek en Donk
20:50 Bedo HS1 – Oranje Wit HS1 – D’n Ekker, Beek en Donk

Zondag 10 februari
10:00 Bedo HS2 – Jupiter ’75 HS1 – D’n Ekker, Beek en Donk
10:30 De Sprint DB1 – Bedo DB1 – De Peelhorst, Deurne
11:15 Bedo HB1 – Aristos HB1 – D’n Ekker, Beek en Donk
12:20 Bedo HA1 – Internos HA1 – D’n Ekker, Beek en Donk

Agenda jaarvergadering H.V. Bedo 2019

Agenda jaarvergadering H.V. Bedo 2019
Datum: 27 februari 2019 – 21.00 uur
Locatie: Sportkantine D’n Ekker

1.   Opening en vaststellen agenda
2.   Notulen vorige vergadering vaststellen
3.   Bestuurswijzigingen H.V. Bedo
      Verkiesbaar: Suzan de Koning
4.   Jaarverslag
5.   Financiën
      a.  Realisatie 2018
      b.  Begroting 2019
6.   Intermezzo
7.   Commissies / Vacatures
8.   Sponsorcommissie
9.   TC Info
10. VOG – Vrijwilligersbeleid
11. Rondvraag en sluiting

Uitslagen

Bedo E1 – Bouwcenter Centen HVW E1 3-14
Bedo D1 – Avanti D2 8-10
Bedo DC1 – Lido DC1 7-23
Bedo DB1 – Roef DB1 10-24
Bedo HB1 – Tremeg HB1 22-14
Bedo HB1 – Zephyr/HCB’92 HB1 19-12
Bedo DA1 – HADES DA1 9-21
Bedo HA1 – Noav HA1 26-28
Habo ’95 DS2 – Bedo DS1 17-18
Bedo HS3 – White Demons HS2 30-19
De Sprint HS2 – Bedo HS2 27-20
Bouwcenter Centen HVW HS1 – Bedo HS1 28-25

Programma

Woensdag 30 januari
20:00 Bedo HB1 – Tremeg HB1 – D’n Ekker, Beek en Donk

Zaterdag 02 februari
20:00 Bedo HB1 – Tremeg HB1 – D’n Ekker, Beek en Donk
10:00 Bedo D1 – Avanti D2 – D’n Ekker, Beek en Donk
10:55 Bedo DC1 – Lido DC1 – D’n Ekker, Beek en Donk
12:00 Bedo E1 – Bouwcenter Centen HVW E1 – D’n Ekker, Beek en Donk

Zondag 03 februari
11:10 Bedo HB1 – Zephyr/HCB’92 HB1 – D’n Ekker, Beek en Donk
11:15 Habo ’95 DS2 – Bedo DS1 – De Burcht, Boekel
11:50 De Sprint HS2 – Bedo HS2 – De Peelhorst, Deurne
11:55 Bouwcenter Centen HVW HS1 – Bedo HS1 – De Hoepel, Wanroy
12:15 Bedo DB1 – Roef DB1 – D’n Ekker, Beek en Donk
13:20 Bedo DA1 – HADES DA1 – D’n Ekker, Beek en Donk
14:30 Bedo HS3 – White Demons HS2 – D’n Ekker, Beek en Donk
15:45 Bedo HA1 – Noav HA1 – D’n Ekker, Beek en Donk

Uitslagen

Aristos E1 – Bedo E1 18-7
M.H.V. ’81 D2 – Bedo D1 15-11
Habo ’95 DB2 – Bedo DB1 21-14
Bergeijk HB1 – Bedo HB1 29-18
DHC Overpelt VZW (B) DA1 – Bedo DA1 19-15
Habo’95 DA1 – Bedo DA1 13-12
Klaverblad Eksplosion’71/Handbal Venlo HA1 – Bedo HA1 36-28
Bedo DS1 – Acritas DS1 18-18
Blauw Wit HS1 – Bedo HS3 26-21
Bedo HS2 – Swift HS1 24-26
Bedo HS1 – Aristos HS1 24-20 (beker)
Bedo HS1 – Tremeg HS1 23-23

Programma

Woensdag 23 januari
21:00 Bedo HS1 – Aristos HS1 – D’n Ekker, Beek en Donk (beker)

Vrijdag 25 januari
19:00 DHC Overpelt VZW (B) DA1 – Bedo DA1 – Sportcentrum De Bemvoort, Overpelt (B)

Zaterdag 26 januari
10:00 Lido DC2 – Bedo DC1 – De Pompenmaker, Heeze
11:30 Aristos E1 – Bedo E1 – Hal Naestenbest, B est
13:50 M.H.V. ’81 D2 – Bedo D1 – De Looierij, Mill
19:30 Bedo DS1 – Acritas DS1 – D’n Ekker, Beek en Donk
20:50 Bedo HS1 – Tremeg HS1 – D’n Ekker, Beek en Donk

Zondag 27 januari
10:00 Bedo HS2 – Swift HS1 – De Klumper, Lieshout
12:00 Bergeijk HB1 – Bedo HB1 – De Drie Eiken, Bergeijk
12:40 Habo ’95 DB2 – Bedo DB1 – De Burcht, Boekel
14:05 Blauw Wit HS1 – Bedo HS3 – Hervensebaan, ‘s-Hertogenbosch
14:40 Habo’95 DA1 – Bedo DA1 – De Burcht, Boekel
15:00 Klaverblad Eksplosion’71/Handbal Venlo HA1 – Bedo HA1 – Gulick, Tegelen

Uitslagen

Bedo E1 – Tremeg E1 1-13
Bedo D1 – Habo ’95 D1 10-8
Bedo DC1 – Roef DC1 10-22
Swift HB1 – Bedo HB1 44-9
Bedo DA1 – H.C.G. DA1 14-17
Bedo HA1 – Goodflooring HMC/Mixed Up HA1 24-21
Bouwcenter Centen HVW DS2 – Bedo DS1 11-8
PSV Handbal HS2 – Bedo HS3 17-31
Helios’72/Habo’95 HS1 – Bedo HS2 38-32
Apollo HS2 – Bedo HS1 24-20