Author Archives: pr

Uitslagen veldcompetitie

De veldcompetitie is weer begonnen:
Bedo E1 – Habo ’95 E2 9-10
Bedo D1 – Niobe D1 8-9
Bedo DC1 – Tremeg DC1 13-31
Bedo DB1 – Tremeg DB1 13-21
Bedo HB1 – Tremeg HB1 24-15
Bedo DA1 – Tremeg DA1 12-14
Bedo HA1 – Internos HA1 29-27

Programma

De veldcompetitie staat weer voor de deur. Dit weekend zijn de eerste wedstrijden.

Zaterdag 13 april
10:00 Bedo E1 – Habo ’95 E2 – D’n Ekker, Beek en Donk
10:55 Bedo D1 – Niobe D1 – D’n Ekker, Beek en Donk
11:45 Bedo DC1 – Tremeg DC1 – D’n Ekker, Beek en Donk

Zondag 14 april
10:00 Bedo HB1 – Tremeg HB1 – D’n Ekker, Beek en Donk
11:00 Bedo DB1 – Tremeg DB1 – D’n Ekker, Beek en Donk
12:05 Bedo DA1 – Tremeg DA1 – D’n Ekker, Beek en Donk
13:20 Bedo HA1 – Internos HA1 – D’n Ekker, Beek en Donk

Uitslagen

De zaalcompetitie zit erop. We konden 1 kampioenschap vieren: Heren 3! Gefeliciteerd. Hieronder de laatste uitslagen van dit seizoen:

Bedo E1 – PSV Handbal E2 17-13
Bedo D1 – Bouwcenter Centen HVW D3 18-5
Bedo DC1 – Bouwcenter Centen HVW DC1 12-18
Bedo DB1 – Avanti DB1 15-5
Achilles ’95 DA1 – Bedo DA1 25-11
Internos HS2 – Bedo HS2 24-19
H.C.G. DS1 – Bedo DS1 23-17
uur Aristos HS1 – Bedo HS1 26-27

Programma

De laatste ronde van de zaalcompetitie staat voor de deur!

Zaterdag 6 april
10:00 uur Bedo E1 – PSV Handbal E2 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Suzan de Koning
10:55 uur Bedo D1 – Bouwcenter Centen HVW D3 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Renate Koot
11:45 uur Bedo DC1 – Bouwcenter Centen HVW DC1 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Freek van der Heijden
19:15 uur Aristos HS1 – Bedo HS1 – Hal Naestenbest, Best

Zondag 7 april
10:00 Achilles ’95 DA1 – Bedo DA1 – Atalanta, Veldhoven
10:00 uur Bedo DB1 – Avanti DB1 – De Klumper, Lieshout
Scheidsrechter: Dirk Vereijken
12:45 uur Internos HS2 – Bedo HS2 – Munnikenheide College, Etten-Leur
15:15 H.C.G. DS1 – Bedo DS1 – De Coevering, Geldrop

Uitslagen

Habo ’95 E2 – Bedo E1 9-9
Bedo HB1 – Swift HB1 14-36
Bedo DA1 – Groesbeeks Glorie DA1 8-10
Noav HA1 – Bedo HA1 374-19
Bedo DS1 – Bergeijk DS2 17-16
Bedo HS3 – PSV Handbal HS2 31-24
Bedo HS2 – H.C.G. HS1 24-23
Bedo HS1 – Groene Ster HS1 23-36

Programma

Zaterdag 23 maart
12:00 Habo ’95 E2 – Bedo E1 – De Burcht, Boekel
19:30 Bedo DS1 – Bergeijk DS2 – D’n Ekker, Beek en Donk
20:50 Bedo HS1 – Groene Ster HS1 – D’n Ekker, Beek en Donk

Zondag 24 maart
11:10 Bedo HS2 – H.C.G. HS1 – De Burcht, Boekel
12:00 Noav HA1 – Bedo HA1 – Reinoudhal, Susteren
12:20 Bedo HB1 – Swift HB1 – De Burcht, Boekel
13:20 Bedo DA1 – Groesbeeks Glorie DA1 – De Burcht, Boekel
14:30 Bedo HS3 – PSV Handbal HS2 – De Burcht, Boekel

Uitslagen

Bedo D1 – Bouwcenter Centen HVW D2 8–16
Habo ’95 DC1 – Bedo DC1 16–14
Bedo DC1 – DOS ’80 DC2 17–21
Bedo DB1 – Taxandria DB1 10–13
Tremeg HB1 – Bedo HB1 15–27
Bedo HA1 – Klaverblad Eksplosion ’71 HA1 32–29
Taxandria DS1 – Bedo DS1 13–27
Bergeijk HS1 – Bedo HS2 40–15
Olympia ’89 HS2 – Bedo HS1 23–26

Uitslagen

The Flyers E1 – Bedo E1 10-8
Helios ’72 D1 – Bedo D1 11-11
Bedo HB1 – Achilles ’95 HB1 8-20
Goodflooring HMC/Mixed Up HA1 – Bedo HA1 27-17
Apollo DA1 – Bedo DA1 16-10
Bedo DS1 – DOS’80/Olympia’89 DS2 30-17
Bedo HS3 – Aristos/HCB’92 HS2 29-14
Bedo HS2 – Roef HS1 30-25
Bedo HS1 – Orion R/United Breda HS2 26-22

Programma

Zaterdag 23 februari
10:00 Helios ’72 D1 – Bedo D1 – De Stigt, Uden
19:30 Bedo DS1 – DOS’80/Olympia’89 DS2 – D’n Ekker, Beek en Donk
20:50 Bedo HS1 – Orion R/United Breda HS2 – D’n Ekker, Beek en Donk

Zondag 24 februari
10:00 Bedo HS2 – Roef HS1 – D’n Ekker, Beek en Donk
11:10 Bedo HB1 – Achilles ’95 HB1 – D’n Ekker, Beek en Donk
11:15 The Flyers E1 – Bedo E1 – Arcus Sportcentrum, Wijchen
11:50 Apollo DA1 – Bedo DA1 – De Landing, Son
13:35 Bedo HS3 – Aristos/HCB’92 HS2 – D’n Ekker, Beek en Donk
15:00 Goodflooring HMC/Mixed Up HA1 – Bedo HA1 – Dongemond, Raamsdonksveer