Author Archives: pr

Programma

Zaterdag 15 december
12:55 Bouwcenter Centen HVW D3 – Bedo D1 – De Hoepel, Wanroy
14:25 Bouwcenter Centen HVW DC1 – Bedo DC1 – De Hoepel, Wanroy
17:00 PSV Handbal E2 – Bedo E1 – De Tempel, Eindhoven
19:30 Bedo DS1 – H.C.G. DS1 – De Klumper, Lieshout
20:50 Bedo HS1 – Aristos HS1 – De Klumper, Lieshout

Zondag 16 december
11:10 Bedo HS2 – Internos HS2 – De Klumper, Lieshout
11:30 Handbal Someren HS2 – Bedo HS3 – De Schop, Asten
12:20 Bedo HB1 – Apollo HB1 – De Klumper, Lieshout
13:20 Bedo DA1 – Achilles ’95 DA1 – De Klumper, Lieshout
15:00 Avanti DB1 – Bedo DB1 – Dillenburcht, Drunen

Uitslagen

Bedo E1 – Habo ’95 E2 7-12
Bedo DB1 – De Sprint DB1 12-11
Aristos HB1 – Bedo HB1 22-23
Groesbeeks Glorie DA1 – Bedo DA1 14-3
Internos HA1 – Bedo HA1 24-33
Bergeijk DS2 – Bedo DS1 19-14
Bedo HS3 – Saturnus HS2 46-9
H.C.G. HS1 – Bedo HS2 31-21
Groene Ster HS1 – Bedo HS1 30-25

Programma

Zaterdag 8 december
10:00 Bedo E1 – Habo ’95 E2 – D’n Ekker, Beek en Donk
11:00 Aristos HB1 – Bedo HB1 – Hal Naestenbest, Best
20:15 Groene Ster HS1 – Bedo HS1 – De Borgh, Zevenbergen

Zondag 9 december
10:00 Bedo DB1 – De Sprint DB1 – D’n Ekker, Beek en Donk
11:00 Bedo HS3 – Saturnus HS2 – D’n Ekker, Beek en Donk
13:15 H.C.G. HS1 – Bedo HS2 – Tivoli, Eindhoven
13:35 Groesbeeks Glorie DA1 – Bedo DA1 – Heuvelland, Groesbeek
14:00 Bergeijk DS2 – Bedo DS1 – De Drie Eiken, Bergeijk
14:30 Internos HA1 – Bedo HA1 – Munnikenheide College, Etten-Leur

Uitslagen 1/2 December

Helios ’72 E1 – Bedo E1 10-12
Bouwcenter Centen HVW D2 – Bedo D1 13-3
DOS’80/Olympia’89 DC2 – Bedo DC1 18-14
Roef DB1 – Bedo DB1 21-4
Zephyr/HCB’92 HB1 – Bedo HB1 12-13
Bergeijk DA1 – Bedo DA1 35-9
Bedo HA1 – R.H.V. HA1 33-13
Bedo DS1 – Taxandria DS1 26-11
Bedo HS2 – Bergeijk HS1 33-45
Bedo HS1 – Olympia’89/DOS’80 HS2 23-26

Programma

Programma
Zaterdag 1 december
09:00 Helios ’72 E1 – Bedo E1 – De Stigt, Uden
11:05 DOS’80/Olympia’89 DC2 – Bedo DC1 – Mondriaanhal, Oss
16:30 Zephyr/HCB’92 HB1 – Bedo HB1 – Pius X, Liempde
19:00 Bergeijk DA1 – Bedo DA1 – De Drie Eiken, Bergeijk
19:30 Bedo DS1 – Taxandria DS1 – D’n Ekker, Beek en Donk
20:50 Bedo HS1 – Olympia’89/DOS’80 HS2 – D’n Ekker, Beek en Donk

Zondag 2 december
09:30 Bouwcenter Centen HVW D2 – Bedo D1 – De Hoepel, Wanroij
10:00 Bedo HA1 – R.H.V. HA1 – D’n Ekker, Beek en Donk
10:00 Roef DB1 – Bedo DB1 – Stokeind, Moergestel
11:10 Bedo HS2 – Bergeijk HS1 – D’n Ekker, Beek en Donk
12:25 White Demons HS2 – Bedo HS3 – ‘t Ruiven, Berkel-Enschot

Uitslagen

Bedo E1 – The Flyers E1 9-6
Bedo D1 – Helios ’72 D1 8-15
Bedo DC1 – DOS’80/Olympia’89 DC1 5-28
Bedo DB1 – Habo ’95 DB2 11-12
Bedo HB1 – Bergeijk HB1 10-30
Bedo DA1 – Apollo DA1 7-17
Goodflooring HMC/Mixed Up HA1 – Bedo HA1 31-16
DOS’80/Olympia’89 DS2 – Bedo DS1 9-23
Bedo HS3 – Blauw Wit HS1 27-12
Roef HS1 – Bedo HS2 25-33
Orion R/United Breda HS2 – Bedo HS1 13-35

Programma

Zaterdag 3 november
10:00 Lido DC1 – Bedo DC1 – De Pompenmaker, Heeze
12:00 Tremeg DB1 – Bedo DB1 – Molenbroek, Gemert
14:10 Avanti D2 – Bedo D1 – Dillenburcht, Drunen
18:00 HADES DA1 – Bedo DA1 – De Posthoorn, Hamont (B)
19:30 Bedo DS1 – Habo ’95 DS2 – D’n Ekker, Beek en Donk
20:50 Bedo HS1 – Bouwcenter Centen HVW HS1 – D’n Ekker, Beek en Donk

Zondag 4 november
10:00 Bedo HB1 – Achilles ’95 HB1 – D’n Ekker, Beek en Donk
11:00 Bedo HA1 – Internos HA1 – D’n Ekker, Beek en Donk
12:20 Bedo HS2 – De Sprint HS2 – D’n Ekker, Beek en Donk
13:30 Bedo HS3 – Aristos/HCB’92 HS2 – D’n Ekker, Beek en Donk

Uitslagen 27/28 oktober

Bedo E1 – Aristos E1 10-9
Bedo D1 – M.H.V. ’81 D2 6-17
Bedo DC1 – Lido DC2 16-7
Apollo HB1 – Bedo HB1 24-15
Apollo HB1 – Bedo HB1 24-15
Bedo DA1 – Habo’95 DA1 8-15
R.H.V. HA1 – Bedo HA1 25-40
Acritas DS1 – Bedo DS1 23-17
Tremeg HS1 – Bedo HS1 29-26
Swift HS1 – Bedo HS2 27-24
Bedo HS3 – Handbal Someren HS2 31-25

Programma

Zaterdag 6 oktober
10:00 Bedo D1 – HV Bommelerwaard D1 – D’n Ekker, Beek en Donk
12:30 Bergeijk E2 – Bedo E1 – De Drie Eiken, Bergeijk
19:30 Bedo DS1 – Saturnus DS2 – D’n Ekker, Beek en Donk
20:50 Bedo HS1 – Saturnus HS1 – D’n Ekker, Beek en Donk

Zondag 7 oktober
11:10 Bedo DA1 – DHC Overpelt VZW (B) DA1 – D’n Ekker, Beek en Donk
12:20 Bedo DB1 – Roef DB1 – D’n Ekker, Beek en Donk
13:20 Bedo HB1 – Zephyr/HCB’92 HB1 – D’n Ekker, Beek en Donk
14:20 Bedo HS3 – White Demons HS2 – D’n Ekker, Beek en Donk
15:00 Handbal Someren HS1 – Bedo HS2 – De Postel, Someren

Uitslagen / foto’s teampresentatiedag

Onder de knop Fotoboek is een link toegevoegd naar de foto’s van de teampresentatiedag. De foto’s zijn gemaakt door Martien van de Vossenberg van Radio Kontakt en zijn geplaatst op Facebook. Door op de link te klikken, wordt het album aldaar geopend en kan bekeken worden ook als je geen Facebookaccount hebt.

Uitslagen
Bedo E1 – Groesbeeks Glorie E1 4-3
Groesbeeks Glorie D2 – Bedo D1 12-6
Achilles ’95 DC1 – Bedo DC1 16-7
Habo ’95 DB2 – Bedo DB1 14-22
M.H.V. ’81 DA1 – Bedo DA1 27-2
Bergeijk HB1 – Bedo HB1 25-15
Bedo HA1 – Habo’95/MHV’81/Helios’72 HA1 31-26
E.H.V. DS2 – Bedo DS1 24-17
Blauw Wit HS1 – Bedo HS3 15-23
Bedo HS2 – E.S.Z.V. Oktopus HS1 13-28
Desk HS1 – Bedo HS1 22-27