Category Archives: Nieuws

Uitslagen

De Sprint E2 – Bedo E2 4-13
DOS ’80 D1 – Bedo D1 23-2
The Flyers DC1 – Bedo DC1 21-13
Bedo HC1 – Zephyr/HCB’92 HC1 20-3
M.H.V. ’81 DB1 – Bedo/KPJ Beek en Donk DB1 21-6
Bedo HS2 – Bergeijk HS1 18-34
Bedo HS1 – Saturnus HS1 30-32

Programma

Zaterdag 3 maart
10:00 Bedo HC1 – Zephyr/HCB’92 HC1 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Rob de Koning
17:55 DOS ’80 D1 – Bedo D1 – ‘t Vijfeiken, Heesch
18:30 M.H.V. ’81 DB1 – Bedo/KPJ Beek en Donk DB1 – De Looierij, Mill
19:30 Bedo DS1 – Saturnus DS2 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Jasper van de Laar / Tijdwaarneming: Rudy Kanters
20:50 Bedo HS1 – Saturnus HS1 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: NHV / Tijdwaarneming: Sanne en Renate

Zondag 4 maart
10:55 De Sprint E2 – Bedo E2 – De Peelhorst, Deurne
13:05 The Flyers DC1 – Bedo DC1 – Arcus Sportcentrum, Wijchen
13:10 Bedo HB1 – E.M.M./Olympus HB1 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Jolanda de Groot (Jorn Kluijtmans?)
14:10 Bedo HS2 – Bergeijk HS1 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: NHV / Tijdwaarneming: Kevin

Uitslagen

Bedo E1 – PSV Handbal E1 9-14
Bedo D1 – M.H.V. ’81 D12-17
Bedo DC1 – Groesbeeks Glorie DC1 2-22
Bedo/KPJ Beek en Donk DB1 – Blauw Wit DB1 3-13
EHV/PSV HB1 – Bedo HB1 28-27
Bouwcenter Centen HVW HS1 – Bedo HS2 32-16
Aristos HS1 – Bedo HS1 21-27
Handbal Someren DS2 – Bedo DS1 16-8

Programma

Zaterdag 3 maart
10:00 Bedo D1 – M.H.V. ’81 D1 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Marte Megens
10:50 Bedo DC1 – Groesbeeks Glorie DC1 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Willem Heesakkers
11:50 Bedo E1 – PSV Handbal E1 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Emma van der Heijden
15:45 EHV/PSV HB1 – Bedo HB1 – De Tempel, Eindhoven
20:30 Aristos HS1 – Bedo HS1 – Hal Naestenbest, Best

Zondag 4 maart
10:00 Bedo/KPJ Beek en Donk DB1 – Blauw Wit DB1 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Bram van der Avoird
Tijdwaarneming: Maarten Staal en Stan Rooijackers
14:20 Bouwcenter Centen HVW HS1 – Bedo HS2 – De Hoepel, Wanroy
15:00 Handbal Someren DS2 – Bedo DS1 – De Postel, Deurne

Uitslagen

Bedo E2 – Handbal Someren E1 11-0
Bedo D1 – Lido D19-14
Bedo DC1 – Lido DC1 12-10
Bedo HC1 – Jupiter ’75 HC2 17-17
Bedo/KPJ Beek en Donk DB1 – Handbal Someren DB1 17-19
Bedo HB1 – RED-RAG/Tachos HB1 31-30
Bedo HS2 – Jupiter ’75 HS1 21-35
Acritas DS1 – Bedo DS1 17-18
Groene Ster HS1 – Bedo HS1 33-22

Programma 24/25 februari

Programma
Zaterdag 24 februari
10:00 Bedo E2 – Handbal Someren E1 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Dames 1
12:00 Bedo D1 – Lido D1 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Iris Oerlemans
12:50 Bedo DC1 – Lido DC1 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Rowen Bongers
13:50 Bedo HC1 – Jupiter ’75 HC2 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Alexander Brullemans
19:40 Groene Ster HS1 – Bedo HS1 – De Borgh, Zevenbergen

Zondag 25 februari
10:00 Bedo HS2 – Jupiter ’75 HS1 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: NHV / Tijdwaarneming: Sofie van Dartel en Lise de Wit
11:10 Bedo/KPJ Beek en Donk DB1 – Handbal Someren DB1 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Dirk Vereijken / Tijdwaarneming: Marijn de Brouwer
11:10 Acritas DS1 – Bedo DS1 – ‘t Zand, Bakel
12:10 Bedo HB1 – RED-RAG/Tachos HB1 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Feite Megens / Tijdwaarneming: Manon van Osch en Marte Megens

Agenda jaarvergadering H.V. Bedo 2018

Agenda jaarvergadering H.V. Bedo 2018
Datum: 21 februari 2018 – 21.00 uur
Locatie: Sportkantine D’n Ekker

1. Opening en vaststellen agenda
2. Notulen vorige vergadering vaststellen
3. Bestuurswijzigingen H.V. Bedo
Verkiesbaar: Rogier, Laura, Gijs, Monique
4. Jaarverslag
5. Financiën
a. Realisatie 2017
b. Begroting 2018
6. Intermezzo
7. Commissies / Vacatures
8. Sponsorcommissie
9. TC Info – Laura
10. VOG – Verklaring Omtrent Gedrag
11. Rondvraag en sluiting

Uitslagen

H.C.B. ’92 E1 – Bedo E2 6-4
Groesbeekse Glorie E1 – Bedo E1 12-7
Swift D2 – Bedo D1 19-15
H.C.B. ’92 DC1 – Bedo DC1 15-13
Swift HC1 – Bedo HC124-11
West Brabant Combinatie HB3 – Bedo HB1 21-31
Bedo DS1 – Swift DS2 20-12
Handbal Someren HS1 – Bedo HS2 32-21
Bedo HS1 – handbalshop.nl Witte Ster/Tachos HS2 19-25

Programma

Zaterdag 3 februari
09:10 H.C.B. ’92 DC1 – Bedo DC1 – De Braken, Boxtel
09:30 Swift D2 – Bedo D1 – VEKA hal, Helmond
10:15 H.C.B. ’92 E1 – Bedo E2 – De Braken, Boxtel
12:30 Swift HC1 – Bedo HC1 – VEKA hal, Helmond
19:30 Bedo DS1 – Swift DS2 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Stefan Staal / Tijdwaarneming: Raymon Slegers
20:50 Bedo HS1 – handbalshop.nl Witte Ster/Tachos HS2 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: NHV / Tijdwaarneming: Emma van der Heijden & Suzan de Koning

Zondag 4 februari
10:00 Groesbeekse Glorie E1 – Bedo E1 – Heuvelland, Groesbeek
11:40 West Brabant Combinatie HB3 – Bedo HB1 – Haagse Beemden, Breda
13:45 Handbal Someren HS1 – Bedo HS2 – De Postel, Someren

Uitslagen

Bedo D1 – Tremeg D2 9-14
Bedo DC1 – Tremeg DC2 15-15
Bedo HC1 – Acritas HC1 10-22
Bedo/KPJ Beek en Donk DB1 – Dongen DB2 7-7
Bedo HB1 – Swift HB1 30-17
H.C.G. DS1 – Bedo DS1 14-14
Bedo HS2 – Niobe HS1 19-25
Olympia’89/DOS’80 HS2 – Bedo HS1 31-27