Category Archives: Nieuws

Programma 24/25 februari

Programma
Zaterdag 24 februari
10:00 Bedo E2 – Handbal Someren E1 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Dames 1
12:00 Bedo D1 – Lido D1 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Iris Oerlemans
12:50 Bedo DC1 – Lido DC1 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Rowen Bongers
13:50 Bedo HC1 – Jupiter ’75 HC2 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Alexander Brullemans
19:40 Groene Ster HS1 – Bedo HS1 – De Borgh, Zevenbergen

Zondag 25 februari
10:00 Bedo HS2 – Jupiter ’75 HS1 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: NHV / Tijdwaarneming: Sofie van Dartel en Lise de Wit
11:10 Bedo/KPJ Beek en Donk DB1 – Handbal Someren DB1 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Dirk Vereijken / Tijdwaarneming: Marijn de Brouwer
11:10 Acritas DS1 – Bedo DS1 – ‘t Zand, Bakel
12:10 Bedo HB1 – RED-RAG/Tachos HB1 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Feite Megens / Tijdwaarneming: Manon van Osch en Marte Megens

Agenda jaarvergadering H.V. Bedo 2018

Agenda jaarvergadering H.V. Bedo 2018
Datum: 21 februari 2018 – 21.00 uur
Locatie: Sportkantine D’n Ekker

1. Opening en vaststellen agenda
2. Notulen vorige vergadering vaststellen
3. Bestuurswijzigingen H.V. Bedo
Verkiesbaar: Rogier, Laura, Gijs, Monique
4. Jaarverslag
5. Financiën
a. Realisatie 2017
b. Begroting 2018
6. Intermezzo
7. Commissies / Vacatures
8. Sponsorcommissie
9. TC Info – Laura
10. VOG – Verklaring Omtrent Gedrag
11. Rondvraag en sluiting

Uitslagen

H.C.B. ’92 E1 – Bedo E2 6-4
Groesbeekse Glorie E1 – Bedo E1 12-7
Swift D2 – Bedo D1 19-15
H.C.B. ’92 DC1 – Bedo DC1 15-13
Swift HC1 – Bedo HC124-11
West Brabant Combinatie HB3 – Bedo HB1 21-31
Bedo DS1 – Swift DS2 20-12
Handbal Someren HS1 – Bedo HS2 32-21
Bedo HS1 – handbalshop.nl Witte Ster/Tachos HS2 19-25

Programma

Zaterdag 3 februari
09:10 H.C.B. ’92 DC1 – Bedo DC1 – De Braken, Boxtel
09:30 Swift D2 – Bedo D1 – VEKA hal, Helmond
10:15 H.C.B. ’92 E1 – Bedo E2 – De Braken, Boxtel
12:30 Swift HC1 – Bedo HC1 – VEKA hal, Helmond
19:30 Bedo DS1 – Swift DS2 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Stefan Staal / Tijdwaarneming: Raymon Slegers
20:50 Bedo HS1 – handbalshop.nl Witte Ster/Tachos HS2 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: NHV / Tijdwaarneming: Emma van der Heijden & Suzan de Koning

Zondag 4 februari
10:00 Groesbeekse Glorie E1 – Bedo E1 – Heuvelland, Groesbeek
11:40 West Brabant Combinatie HB3 – Bedo HB1 – Haagse Beemden, Breda
13:45 Handbal Someren HS1 – Bedo HS2 – De Postel, Someren

Uitslagen

Bedo D1 – Tremeg D2 9-14
Bedo DC1 – Tremeg DC2 15-15
Bedo HC1 – Acritas HC1 10-22
Bedo/KPJ Beek en Donk DB1 – Dongen DB2 7-7
Bedo HB1 – Swift HB1 30-17
H.C.G. DS1 – Bedo DS1 14-14
Bedo HS2 – Niobe HS1 19-25
Olympia’89/DOS’80 HS2 – Bedo HS1 31-27

Programma 27/28 januari

Programma
Zaterdag 27 januari
14:00 Bedo E1 – Bergeijk E1 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Roland Bolk
14:55 Bedo D1 – Tremeg D2 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Lise de Wit

Zondag 28 januari
10:00 Olympia’89/DOS’80 HS2 – Bedo HS1 – Mondriaanhal, Oss
10:00 Bedo HB1 – Swift HB1 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Sofie van Dartel / Tijdwaarneming: Jan Vogels & Henri Kanters
11:00 Bedo HS2 – Niobe HS1 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: NHV / Tijdwaarneming: Lucas
12:10 Bedo DC1 – Tremeg DC2 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Bram van der Avoird
13:10 Bedo HC1 – Acritas HC1 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Manon van Osch
14:10 Bedo/KPJ Beek en Donk DB1 – Dongen DB2 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Timo van der Heijden / Tijdwaarneming: Christian van Hoof en Gijs Manders
15:15 H.C.G. DS1 – Bedo DS1 – De Coevering, Geldrop

Uitslagen

VHC E1 – Bedo E2 6-5
E.H.V. E2 – Bedo E1 5-8
E.H.V. D1 – Bedo D1 40-7
Helios ’72 DC2 – Bedo DC1 23-13
Novitas HC1 – Bedo HC1 10-0
Aristos DB1 – Bedo/KPJ Beek en Donk DB1 10-9
HVM/Goodflooring HMC HB1 – Bedo HB1 14-37
Bedo DS1 – DOS’80/Olympia’89 DS2 22-7
Bedo HS2 – H.C.G. HS1 25-21
Bedo HS1 – E.S.Z.V. Oktopus HS1 28-19

Programma

Zaterdag 20 januari
09:45 Helios ’72 DC2 – Bedo DC1 – De Stigt, Uden
10:00 E.H.V. E2 – Bedo E1 – Genderbeemd. Eindhoven
11:50 E.H.V. D1 – Bedo D1 – Genderbeemd, EIndhoven
15:15 Aristos DB1 – Bedo/KPJ Beek en Donk DB1 – Hal Naestenbest, Best
19:30 Bedo DS1 – DOS’80/Olympia’89 DS2 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Rudy Kanters / Tijdwaarneming: Jasper van de Laar & Rick van de Berg
20:50 Bedo HS1 – E.S.Z.V. Oktopus HS1 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: NHV / Tijdwaarneming: Imme Swinkels & Femke van Duijnhoven

Zondag 21 januari
11:30 VHC ’13 E1 – Bedo E2 – Amundsenhal, Valkenswaard
12:00 Bedo HS2 – H.C.G. HS1 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: NHV / Tijdwaarneming: Raoul de Haard & Koen Klessens
12:20 HVM/Goodflooring HMC HB1 – Bedo HB1 – Amerhal, Made
13:55 Novitas HC1 – Bedo HC1 – Den Dullaert, Hulst

Uitslagen

Bedo E2 – Helios ’72 E1 6-15
Bedo E1 – E.H.V. E1 12-15
Bedo D1 – Helios ’72 D2 4-24
Bedo DC1 – Bergeijk DC1 10-26
Bedo HC1 – The Flyers HC1 8-26
M.H.V. ’81 HB1 – Bedo HB1 21-24
Habo ’95 DS2 – Bedo DS1 16-22
De Sprint HS2 – Bedo HS2 38-25
PSV Handbal HS1 – Bedo HS1 36-19