Author Archives: pr

E-jeugd kampioen

Afgelopen zondag kon de E-jeugd het kampioenschap veiligstellen in Boekel. Daarvoor moest gewonnen worden bij Habo. Dankzij de vele trouwe supporters konden ze hun zenuwen overwinnen en versloegen Habo met 5-15. Gefeliciteerd met het verdiende kampioenschap.

Uitslagen

De Sprint E1 – Bedo E2 22-5
Habo ’95 E2 – Bedo E1 5-15
Apollo D1 – Bedo D1 18-4
Habo ’95 DC2 – Bedo DC1 36-19
De Sprint HC1 – Bedo HC1 30-12
Apollo DB1 – Bedo/KPJ Beek en Donk DB1 14-7
Bedo/KPJ Beek en Donk DB1 – Habo ’95 DB1 5-9
Habo’95/Helios’72 HB1 – Bedo HB1 17-31

Wedstrijden zaterdag 10 juni

Zaterdag 10 juni
09:25 De Sprint E1 – Bedo E2 – De Peelhorst, Deurne
10:00 Habo ’95 E2 – Bedo E1 – Sportpark De Donk, Boekel
10:10 Apollo D1 – Bedo D1 – De Landing, Son
10:30 Habo’95/Helios’72 HB1 – Bedo HB1 – De Stigt Uden
11:00 De Sprint HC1 – Bedo HC1 – De Peelhorst, Deurne
12:00 Apollo DB1 – Bedo/KPJ Beek en Donk DB1 – De Landing, Son
13:00 Habo ’95 DC2 – Bedo DC1 – Sportpark De Donk, Boekel

Wedstrijden woensdag 6 juni

Woensdag 6 juni
17:30 Bedo E2 – Tremeg E1 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Jan Manders
19:30 Bedo/KPJ Beek en Donk DB1 – Habo ’95 DB1 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Heren B/Heren B

Uitslagen

Bedo E2 – Aristos E1 3-9
Bedo E1 – Niobe E1 13-7
Bedo D1 – Aristos D2 7-24
Bedo DC1 – Helios ’72 DC2 11-22
Bedo HC1 – Apollo HC1 20-15
Bedo HB1 – Swift HB1 24-16

Programma 26/27 mei

Zaterdag 26 mei
10:00 Bedo E2 – Aristos E1 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Heren 1
11:00 Bedo E1 – Niobe E1 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Heren 2
12:00 Bedo D1 – Aristos D2 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Dames 1
12:50 Bedo DC1 – Helios ’72 DC2 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Heren B
13:50 Bedo HC1 – Apollo HC1 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Heren 1

Zondag 27 mei
10:00 Bedo HB1 – Swift HB1 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Heren 1 / Tijdwaarneming: Dames 2

Uitslagen

Bedo E1 – Acritas E1 13-2
Bedo D1 – Acritas D1 11-21
Bedo HC1 – Acritas HC1 16-27
Olympia’89/DOS’80 HB1 – Bedo HB1 18-17
EHV/PSV HB2 – Bedo HB1 41-33

Programma

Woensdag 16 mei
19:30 Olympia’89/DOS’80 HB1 – Bedo HB1 – D’n Ekker, Beek en Donk

Zaterdag 19 mei
10:00 EHV/PSV HB2 – Bedo HB1 – Sportpark Strijp
10:00 Bedo E1 – Acritas E1 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Dames B-jeugd
11:00 Bedo D1 – Acritas D1 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Dames 1
12:00 Bedo HC1 – Acritas HC1 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Ronald van Gemert (HS2)

Uitslagen

Bergeijk E2 – Bedo E1 5-6
Jupiter ’75 D1 – Bedo D1 26-4
Jupiter ’75 HC2 – Bedo HC1 10-19
Manual DC1 – Bedo DC1 16-10
DOS ’80 DB1 – Bedo/KPJ Beek en Donk DB1 10-4

Programma 12-18 mei

Zaterdag 12 mei
10:00 Bergeijk E2 – Bedo E1 – De Drie Eiken, Bergeijk
17:25 DOS ’80 DB1 – Bedo/KPJ Beek en Donk DB1 – ‘t Vijfeiken, Heesch

Zondag 13 mei
09:40 Jupiter ’75 D1 – Bedo D1 – De Kraanvogel, Eersel
10:30 Jupiter ’75 HC2 – Bedo HC1 – De Kraanvogel, Eersel
11:15 Manual DC1 – Bedo DC1 – De Weert, Venray

Woensdag 16 mei
19:30 Olympia’89/DOS’80 HB1 – Bedo HB1 – D’n Ekker, Beek en Donk