Author Archives: pr

Uitslagen

Manuel E1 – Bedo E2 12-4
Lido D1 – Bedo D1 8-12
Saturnes HC1 – Bedo HC1 20-7

In verband met de meivakantie zal de competitie even rusten. De volgende wedstrijden vinden plaats op 12 en 13 mei.

Uitslagen en programma

Uitslagen
Bedo D1 – Habo’95 D1 13-22
Bedo DC1 – Habo ’95 DC2 14-25
Bedo/KPJ Beek en Donk DB1 – Acritas DB1 6-10
Habo’95/Helios’72 HB1 – Bedo HB1 21-19
Zephyr DS1 – Bedo DS1 9-25
Helios ’72 HS1 – Bedo HS2 25-16
Zephyr HS1 – Bedo HS1 27-31

Programma
Zaterdag 14 april
11:00 Aristos E1 – Bedo E2 – Naestenbest, Best
11:00 Aristos D2 – Bedo D1 – Naestenbest, Best

Zondag 15 april
11:00 Heerle HB1 – Bedo HB1 – De Omganck, Wouw

Uitslagen

Acritas DC1 – Bedo DC1 26-4
Bedo HC1 – Novitas HC1 13-31
Bedo/KPJ Beek en Donk DB1 – H.C.G. DB1 5-9
Bedo HB1 – Heerle HB1 25-22
Bedo DS1 – Achilles ’95 DS1 18-10
Bedo HS2 – Oranje Wit HS1 26-30

Programma 17/18 maart

Programma
Zaterdag 17 maart
10:00 Bedo E1 – Aristos E1 – D’n Ekker, Beek en Donk
12:00 Bedo D1 – Groesbeekse Glorie D1 – D’n Ekker, Beek en Donk
12:45 Bedo E2 – The Flyers E1 – D’n Ekker, Beek en Donk

Zondag 18 maart
10:30 West Brabant Combinatie HB2 – Bedo HB1 – Munnikenheide College, Etten-Leur
11:15 M.H.V. ’81 HS1 – Bedo HS2 – De Looierij, Mill
12:00 Groesbeeks Glorie DS2 – Bedo DS1 – Heuvelland, Groesbeek
15:00 The Flyers HC1 – Bedo HC1 – Arcus Sportcentrum, Wijchen

Uitslagen

De Sprint E2 – Bedo E2 4-13
DOS ’80 D1 – Bedo D1 23-2
The Flyers DC1 – Bedo DC1 21-13
Bedo HC1 – Zephyr/HCB’92 HC1 20-3
M.H.V. ’81 DB1 – Bedo/KPJ Beek en Donk DB1 21-6
Bedo HS2 – Bergeijk HS1 18-34
Bedo HS1 – Saturnus HS1 30-32

Programma

Zaterdag 3 maart
10:00 Bedo HC1 – Zephyr/HCB’92 HC1 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Rob de Koning
17:55 DOS ’80 D1 – Bedo D1 – ‘t Vijfeiken, Heesch
18:30 M.H.V. ’81 DB1 – Bedo/KPJ Beek en Donk DB1 – De Looierij, Mill
19:30 Bedo DS1 – Saturnus DS2 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Jasper van de Laar / Tijdwaarneming: Rudy Kanters
20:50 Bedo HS1 – Saturnus HS1 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: NHV / Tijdwaarneming: Sanne en Renate

Zondag 4 maart
10:55 De Sprint E2 – Bedo E2 – De Peelhorst, Deurne
13:05 The Flyers DC1 – Bedo DC1 – Arcus Sportcentrum, Wijchen
13:10 Bedo HB1 – E.M.M./Olympus HB1 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Jolanda de Groot (Jorn Kluijtmans?)
14:10 Bedo HS2 – Bergeijk HS1 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: NHV / Tijdwaarneming: Kevin

Uitslagen

Bedo E1 – PSV Handbal E1 9-14
Bedo D1 – M.H.V. ’81 D12-17
Bedo DC1 – Groesbeeks Glorie DC1 2-22
Bedo/KPJ Beek en Donk DB1 – Blauw Wit DB1 3-13
EHV/PSV HB1 – Bedo HB1 28-27
Bouwcenter Centen HVW HS1 – Bedo HS2 32-16
Aristos HS1 – Bedo HS1 21-27
Handbal Someren DS2 – Bedo DS1 16-8

Programma

Zaterdag 3 maart
10:00 Bedo D1 – M.H.V. ’81 D1 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Marte Megens
10:50 Bedo DC1 – Groesbeeks Glorie DC1 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Willem Heesakkers
11:50 Bedo E1 – PSV Handbal E1 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Emma van der Heijden
15:45 EHV/PSV HB1 – Bedo HB1 – De Tempel, Eindhoven
20:30 Aristos HS1 – Bedo HS1 – Hal Naestenbest, Best

Zondag 4 maart
10:00 Bedo/KPJ Beek en Donk DB1 – Blauw Wit DB1 – D’n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter: Bram van der Avoird
Tijdwaarneming: Maarten Staal en Stan Rooijackers
14:20 Bouwcenter Centen HVW HS1 – Bedo HS2 – De Hoepel, Wanroy
15:00 Handbal Someren DS2 – Bedo DS1 – De Postel, Deurne

Uitslagen

Bedo E2 – Handbal Someren E1 11-0
Bedo D1 – Lido D19-14
Bedo DC1 – Lido DC1 12-10
Bedo HC1 – Jupiter ’75 HC2 17-17
Bedo/KPJ Beek en Donk DB1 – Handbal Someren DB1 17-19
Bedo HB1 – RED-RAG/Tachos HB1 31-30
Bedo HS2 – Jupiter ’75 HS1 21-35
Acritas DS1 – Bedo DS1 17-18
Groene Ster HS1 – Bedo HS1 33-22