Uitslagen

Bedo E1 – Bergeijk E2 12-3
Bedo D1 – Apollo D1 19-9
Bedo D2 – DOS ’80 D3 3-13
Bedo/KPJ Beek en Donk DB1 – Apollo DB1 6-9
Bedo HB1 – Huissen HV HB1 22-27
V.H.C. DS2 – Bedo DS1 15-18
Bedo HS4 – Oranje Wit HS2 32-12
Bedo HS2 – Bouwcenter Centen HVW HS1 26-32
Bedo HS1 – PSV Handbal HS1 25-34

Programma

Zaterdag 04 maart
10:00 Bedo E1 – Bergeijk E2 — D’n Ekker, Beek en Donk
11:00 Bedo D1 – Apollo D1 — D’n Ekker, Beek en Donk
11:50 Bedo D2 – DOS ’80 D3 — D’n Ekker, Beek en Donk
19:30 Bedo HS2 – Bouwcenter Centen HVW HS1 — De Braak, Helmond
20:50 Bedo HS1 – PSV Handbal HS1 — De Braak, Helmond

Zondag 05 maart
10:00 Bedo HS4 – Oranje Wit HS2 — D’n Ekker, Beek en Donk
11:10 Bedo HB1 – Huissen HV HB1 — D’n Ekker, Beek en Donk
12:10 Bedo/KPJ Beek en Donk DB1 – Apollo DB1 — D’n Ekker, Beek en Donk
13:10 V.H.C. DS2 – Bedo DS1 — Amundsenhal, Valkenswaard

Programma

Programma
Zaterdag 11 februari
09:55 Helios ’72 D3 – Bedo D1 — De Stigt, Uden
10:45 E.H.V. E2 – Bedo E1 — Genderbeemd, Eindhoven
15:00 PSV/EHV HB1 – Bedo HB1 — De Vijfkamp, Eindhoven
17:50 Wittenhorst DB1 – Bedo/KPJ Beek en Donk DB1 — De Berkel, Horst
19:30 Bedo DS1 – Handbal Someren DS2 — D’n Ekker, Beek en Donk

Zondag 12 februari
11:55 Niobe HS1 – Bedo HS2 — De Schop, Asten
13:30 West-Brabant Combinatie HS1 – Bedo HS1 — Munnikenheide College, Etten-Leur
14:25 Acritas D2 – Bedo D2 — ’t Zand, Bakel

HV Bedo op bezoek bij Tachos

Op uitnodiging van Tachos uit Waalwijk is een groot deel van de handballende jeugd van Handbalvereniging BEDO op zaterdagavond 4 februari te gast geweest bij de eredivisiewedstrijd van het eerste herenteam van Tachos tegen HARO uit Rotterdam.
Lees verder

Uitslagen

Bedo HB1 – Taxandria HB1 23-26
Bedo DS1 – Zephyr DS1 24-10
Oranje Wit HS1 – Bedo HS2 39-25
Zephyr HS1 – Bedo HS1 16-22 (beker)
V.H.C. HS1 – Bedo HS1 16-18

De wedstrijden van de E- en D-jeugd zijn afgelast. De E-jeugd speelt op 18 februari, de D-jeugd haalt op 29 maart de wedstrijd in.

Programma

Programma
Zaterdag 28 januari
10:00 Bedo E1 – Lido E1 — D’n Ekker, Beek en Donk
11:00 Bedo D1 – Bedo D2 — D’n Ekker, Beek en Donk
19:30 Bedo DS1 – Zephyr DS1 — D’n Ekker, Beek en Donk

Zondag 29 januari
11:10 Bedo HB1 – Taxandria HB1 — De Braak, Helmond
13:30 Oranje Wit HS1 – Bedo HS2 — De Braak, Helmond
15:20 V.H.C. HS1 – Bedo HS1 — Amundsenhal, Valkenswaard

Uitslagen

Alle wedstrijden zijn gespeeld. De D1 had nog een inhaalwedstrijd woensdag. Alle uitslagen staan hieronder.

Swift E2 – Bedo E-jeugd 18-4
Bedo D-jeugd 2 – MBDE/De Sprint D1 6-9
Zephyr D1 – Bedo D-jeugd 1 6-12
Habo ’95 D3 – Bedo D-jeugd 1 6-11
Tremeg DB1 – Bedo/KPJ Beek en Donk Dames B-jeugd 3-5
Udi ’96 HB1 – Bedo Heren B-jeugd 27-20
Olympia ’89 DS1 – Bedo Dames 1 13-12
Handbal Someren – Bedo Heren 4 29-31
Bedo Heren 2 – Apollo HS2 20-31
Bedo Heren 1 – E.S.Z.V. Oktopus HS1 24-18

Uitslagen en programma

Uitslagen
Habo ’95 D3 – Bedo D-jeugd 2 13-6
Bedo D-jeugd 1 – Tremeg D2 8-13
Bedo/KPJ Beek en Donk Dames B-jeugd – Achilles ’95 DB1 5-9
Bedo Dames 1 – Blauw Wit DS1 7-6
Bedo Heren B-jeugd – Avanti HB1 33-19
Bedo Heren 4 – Achilles ’95 HS2 36-21
Acritas HS1 – Bedo Heren 2 17-33
Aristos HS1 – Bedo Heren 1 24-25

Programma
Zaterdag 21 januari
09:30 Swift E2 – Bedo E-jeugd — De Braak, Beek en Donk
10:00 Bedo D-jeugd 2 – MBDE/De Sprint D1 — D’n Ekker, Beek en Donk
14:50 Tremeg DB1 – Bedo/KPJ Beek en Donk Dames B-jeugd — Molenbroek, Gemert
15:45 Habo ’95 D3 – Bedo D-jeugd 1 — De Burcht, Boekel
19:40 Bedo Heren 2 – Apollo HS2 — De Klumper, Lieshout
20:50 Bedo Heren 1 – E.S.Z.V. Oktopus HS1 — De Klumper, Lieshout

Zondag 22 januari
10:00 Handbal Someren – Bedo Heren 4 — De Postel, Someren
11:00 Udi ’96 HB1 – Bedo Heren B-jeugd — Kermisland, Arnhem
12:35 Olympia ’89 DS1 – Bedo Dames 1 — Mondriaanhal, Oss